pristatymo išlaidos & amp; Pristatymo laikas

klausos aparatai Europoje yra siunčiami nemokamai. Klausos aparatų aksesuarams ir baterijose taip pat nėra gabenamos iš užsakymo vertės mažiausiai 49 eurai (99 eurai už Vokietijos ribų ir 149 eurų Šveicarijoje). Siuntimo išlaidos 4,90 EUR (9,90 eurų ne Vokietijoje) taikomos žemiau 49 eurų užsakymo vertės.

ES siunčiame paketus su savo pristatymo partneriu DHL. Kai tik mūsų paketas bus perduotas mūsų partneriui, el. Paštu gausite iš mūsų pristatymo patvirtinimą. El. Laiške yra jūsų siuntos numeris (ID) ir nuoroda, su kuria galite sekti užsakymą.

čia yra DHL ir Gt; & gt; /A>

užsakymus mūsų tarptautiniams klientams (už ES ribų) siunčia „DHL Express“ paslauga, kad jūsų paketas būtų per 2–5 dienas (dėl dabartinių pristatymo sunkumų kai kurie produktai gali atsirasti ilgesniu pristatymo laiku).

Už užsakymus trečiojoje šalyje mes parodome sąskaitą faktūrą PVM/vairavimą.

pristatymo laikas

Mes iš esmės išskiriame klausos aparatus ir aksesuarus ar atsargines dalis. Klausos aparatų pristatymo laikas šiuo metu yra apie 14–21 dienas, atsižvelgiant į gamintoją ir sveikatos draudimą. Priedų ir atsarginių dalių atveju pristatymo laikas sudaro maždaug 2–4 darbo dienas. Tačiau jei norimo daikto nėra sandėlyje, tai gali padidinti pristatymo laiką iki maždaug 7–10 darbo dienų.

Tikslus klausos aparatų pristatymo laikas taip pat priklauso nuo to, ar jie yra teisiškai ar privačiai apdrausti. Mūsų klientų aptarnavimas mielai tai aiškiau paaiškins. Tai galite pasiekti 49 3080 6040 (Vokietija), +43 720 816056 (Austrija) arba +41 43508 46 42 (Šveicarija).

Kaip gauti sąskaitą?

jūsų užsakymo sąskaita faktūra bus įtraukta į jūsų paketą. Jei nebegalite rasti sąskaitos faktūros, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu service@mysecontear.de . Mes mielai atsiųsime jums sąskaitą faktūrą el. Paštu.