MySecandear Audiology Group GmbH

Regensburger Straße 5

10777 Berlynas

Kontaktas:

Telefonas: +49 (0) 30 3080 6040

El. Paštas: hallo@mysecondear.de

Internetas: www.mysecondear.de


Įvestas Berlyno-Charlottenburgo apylinkės teisme, registracijos numeris: HRB 213510 B

IK numeris: 321104688


Pareigos pavadinimas "

Berlyno amatų rūmų narys, narystės numeris: 0136335

https://www.hwk-berlin.de/

Atsakingas už savo turinį

„MySecandear Audiology Group GmbH“ pagal § 55 RSTV & amp; § 5 TMG: 

Banko informacija:

MySecandear Audiology Group GmbH

bankas: Olinda Branch Vokietija

Iban: DE23 1001 0123 9376 4513 92

bic: qnodeB2xxx

PVM ID: DE327944695

Atkreipkite dėmesį į šią teisinę privalomą informaciją: ES komisija valdo internetinio ginčų sprendimo platformą. Tai galima pasiekti ec.europa.eu/consumers/odr/ >

„MySecondear Audiology Group GmbH“ neatsako už svetainių, kurias pasiekia nuoroda, turinį ir jų nesukūrė „MySecondear Audiology Group GmbH“. Būdama turinio teikėja, ji yra atsakinga už bendrus įstatymus už jūsų pačių turinį, kurį ji pasirengusi naudoti. Turi būti atskirtas tarp šio paties turinio, kuris nurodo kitų teikėjų pateiktą turinį. Naudojant išorinę nuorodą, „MySecondear Audiology Group GmbH“ turi „užsienio turinį“, paruoštą naudoti. Tai atsakinga tik už šį užsienio turinį, jei jis turi teigiamų žinių apie juos (t. Y. Taip pat už neteisėtą ar baudžiamąjį turinį) ir techniškai įmanoma ir pagrįsta užkirsti kelią jų naudojimui.

Kalbant atsakomybė už tai; taip nebuvo. Remiantis įstatymais, jis neprivalo nuolat patikrinti turinio, kurį jis nurodo jo pasiūlyme dėl pakeitimų, kurie galėtų pateisinti atsakomybę. Tik tada, kai jį nurodo ar nurodo trečiųjų šalių. Faktas, kad konkretus pasiūlymas, kuriam jis pateikė išorinį ryšį, sukelia civilinę ar baudžiamąją atsakomybę, ji pašalins nuorodą į šį pasiūlymą, kiek tai yra techniškai įmanoma ir pagrįsta.