Smartphone - Handy Hörgerätekompatibel | MySecondEar

išmanusis telefonas - suderinamas su mobiliuoju telefonu klausos aparatu

Klausos aparatai yra būtini daugeliui žmonių, turinčių klausos problemų, kad galėtų gyventi normalų gyvenimą. Šiandien išmanieji telefonai daugumai žmonių tapo nepakeičiamu kompanionu. Todėl svarbu, kad klausos aparatų gamintojai užtikrintų suderinamumą su išmaniaisiais telefonais, kad jų klientai galėtų geriau naudoti.

Kas yra išmaniųjų telefonų suderinamumas?

Išmaniųjų telefonų suderinamumas su klausos aparatais reiškia, ar klausos aparatas gali būti prijungtas prie išmaniojo telefono. Šį ryšį galima užmegzti per „Bluetooth“. Ryšys leidžia tiesiogiai valdyti klausos aparatą su savo išmaniuoju telefonu, pakeisti nustatymus ir net transliuoti skambučius ar muziką tiesiai į klausos aparatą.

Kodėl svarbus išmaniųjų telefonų suderinamumas?

Svarbu suderinti išmanųjį telefoną, nes jis padidina komfortą ir lankstumą klausos aparatų nešėjams. Naudodamiesi išmaniuoju telefonu, klausos aparatų dėvėtojai gali kontroliuoti savo klausos aparatas, nereikia jų išimti iš ausų. Tai leidžia teikėjams greitai pakoreguoti apimties ar programos nustatymus, nenusileidžiant jų klausos aparatų.

Be to, klausos aparatų dėvėtojai taip pat gali sujungti savo klausos aparatus su savo išmaniuoju telefonu belaidžiu būdu su išmaniųjų telefonų suderinamumu ir perduoti muziką arba tiesiogiai skambinti į savo klausos aparatus. Tai leidžia vežėjams geriau išgirsti skambučius ir muziką, nereikia dėvėti papildomų ausinių.

Kurie išmaniųjų telefonų gamintojai yra suderinami?

Daugelis klausos aparatų gamintojų dabar siūlo klausos aparatas su „Bluetooth“ ryšiu, suderinamu su daugeliu išmaniųjų telefonų. Išmaniųjų telefonų gamintojai, suderinami su daugeliu klausos aparatų, yra „Apple“, „Samsung“, LG, Sony ir Huawei.

„Apple“ įrenginiai yra ypač patogūs klausos aparatams, nes juose yra specialios funkcijos, palengvinančios klausos aparatų ryšį ir valdymą. Šios funkcijos apima „Pagaminta„ iPhone “(PFI) ir„ Klausos aparato garsas “. PFI įgalina tiesioginį ryšį tarp klausos aparato ir „iPhone“, o „Klausos aparato garso“ garso srauto funkcija išplečia klausos aparatą.

„Samsung“ įrenginiai taip pat suderinami su daugeliu klausos aparatų ir siūlo paprastą „Bluetooth“ ryšį. Kiti gamintojai, tokie kaip „LG“, „Sony“ ir „Huawei“

Kurie klausos aparatų gamintojai yra suderinami?

Daugelis klausos aparatų gamintojų dabar siūlo „Bluetooth“ ryšius savo klausos aparatams. Garsiausi gamintojai yra „Phonak“, „Oticon“, „Widex“ ir „GN Resound“.

„Phonak“ siūlo platų klausos aparatų asortimentą su „Bluetooth“ ryšiu. Jūsų klausos aparatai yra suderinami su daugeliu išmaniųjų telefonų, įskaitant „Apple“ „iPhone“ modelius. „Phonak“ taip pat siūlo programą pavadinimu „MyPhonak“, su kuria klausos aparatų dėvėtojai gali valdyti ir suasmeninti savo klausos aparatas tiesiai iš savo išmaniojo telefono.

„Oticon“ taip pat siūlo „Bluetooth“ ryšius jūsų klausos aparatai, suderinami su daugeliu išmaniųjų telefonų. Jie taip pat siūlo programą pavadinimu „Oticon on“, su kuria klausos aparatų dėvėtojai gali valdyti, suasmeninti ir net transliuoti muziką ar skambučius tiesiogiai į savo klausos aparatas.

„Widex“ taip pat siūlo „Bluetooth“ ryšius jūsų klausos aparatai, suderinami su daugeliu išmaniųjų telefonų. Jūs taip pat turite programą pavadinimu „Widex Moment“, kuri leidžia klausos aparatų dėvėjimams suasmeninti savo klausos aparatas ir pritaikyti tokius nustatymus kaip garsumas ir garso kokybė.

GN „Resound“ siūlo „Bluetooth“ ryšius jūsų klausos aparatams, kurie yra suderinami su dauguma išmaniųjų telefonų. Jie taip pat siūlo programą, pavadintą „Resound Smart 3D“, kuri leidžia klausos aparatų nešėjams valdyti ir suasmeninti klausos aparatas, transliuoti muziką ir skambinti tiesiogiai į savo klausos aparatas.

fazit

Išmaniųjų telefonų suderinamumas su klausos aparatais yra svarbi funkcija, padidinanti komfortą ir lankstumą klausos aparatų nešėjams. Daugelis klausos aparatų gamintojų dabar siūlo „Bluetooth“ ryšius savo klausos aparatams, kurie yra suderinami su dauguma išmaniųjų telefonų. Tačiau svarbu pažymėti, kad ne visi klausos aparatai ir išmanieji telefonai yra suderinami vienas su kitu. Prieš pirkdami naują klausos aparatą ar išmanųjį telefoną, turėtumėte įsitikinti, kad esate suderinami vienas su kitu, kad užtikrintumėte geriausią įmanomą klausymo patirtį.