(Plötzlicher) Hörverlust auf einem Ohr: Ursachen, Symptome, Behandlung

staigus klausos praradimas vienoje ausyje

Staiga sunkiai girdėta ant ausies ar išvis gali būti gana daugiau baimės momento. Iškart nufotografuoti siaubo scenarijai - bet ne visada tai yra nuolatinis apribojimas arba rimtos priežastys. Tačiau vieno tipo klausos praradimo laipsnis gali pratęsti ribas arba iki visiškai kurtumo. Atitinkamai, atitinkami simptomai tikrai turėtų būti vertinami rimtai , tačiau nepatartina panikuoti. Apsilankymas pas specialistą pateikia informaciją apie priežastis ir parodo gydymo metodus.

vieno tipo klausos praradimas: priežastys ir simptomai

Staigus klausos praradimas ant ausies per klausos praradimas

Jei ausies klausymas staiga yra apribotas ar prarastas, tai gali būti indikacija klausa būti, nes tai beveik visada būna vienos pusės. Šiuo atveju papildomi simptomai Kaip nuobodus skausmas, spengimas ausyse ir galvos svaigimas. Ne visiškai aišku, kodėl taip nutinka. Manoma, kad kraujotakos sutrikimo pasireiškimas turi būti susijęs su įvairiais veiksniais, įskaitant stresą. Rezultatas yra plaukų ląstelių funkcionalumo štampas arba apribojimas, o tai reiškia, kad mechaninio dirgiklio dirginimas elektriniuose dirgikliuose dirginimas. Dėl to sukuriamas klausymo poilsis.

vieno tipo klausos praradimas per otitas

Vienos pusės klausos praradimas ne visada reiškia klausos praradimą. Jis taip pat gali būti priskiriamas profesionaliai, kad būtų išvengta nepageidaujamų ne gydymo padarinių. Dažnas ar ilgas pratęsimas centro ausų uždegimai gali sukelti nuolatinę klausos pažeidimą.

ausies poslinkis kaip vienos rūšies klausos praradimo trigeris

Jei ausies vaškas užkemša ausies kanalą, klausa gali nukentėti. Paprastai vidurių užkietėjimas ypač greitai nustatomas medicininės apžiūros metu, nes paprastai tiriama išorinė ausies kanalo otoskopijoje. Išvalius ausį , vidurių užkietėjimą galima pašalinti palyginti lengvai. Paprastai klausymas yra grąžintas .

trumpalaikis klausos praradimas ant vienos ausies per šaltą/koroną

Vienas iš klasikinių peršalimo simptomų yra nosies gleivinės patinimas . Patinimas savo ruožtu trukdo ausies ventiliacijai ir kai kuriais atvejais sukelia skysčio kaupimąsi. Gali atsirasti spaudimo ausies jausmas ir sumažėjęs klausymo įspūdis. Daugiausia klausos praradimas išnyksta kartu su likusiais šalčio simptomais .
Kalbant apie „Corona“, ne kartą pranešama apie klausos problemas, tačiau tai yra gana retas simptomas, kuriam yra keletas detalių. Galima manyti, kad simptomai, susiję su koronos infekcija, gali lemti širdies klausymąsi kaip įprastas šaltis.

klausos praradimas ant vienos ausies po skrydžio

Spaudimas ausims, kai skraidymas yra plačiai paplitusi problema , ypač vaikams. Kai kuriais atvejais slėgis, susijęs su ribotu klausos supratimu, išlieka net po nusileidimo. Kiek laiko reikia įvaldyti slėgio išlyginimą, o klausymasis yra atkurtas labai atskirai . Didžiąją laiko dalį, paprastas slėgio išlyginimo taktika , pavyzdžiui, gėrimas ar rijimas stipriai padeda. Skraidymo metu patartina kramtyti kramtomosios gumos gumą prevenciškai ir pakankamai gerti energingai rijimu. Kai kuriais atvejais klausos praradimas gali būti pratęstas laiko atžvilgiu, tačiau po kelių dienų nuolatinių problemų turėtų būti svarstomas A gydytojo vizitas .

.

Kitos staigios, vienos pusės klausos praradimo priežastys

  • Fizinė žala
  • Garso nervo slėgis
  • Vidinės ausies problema: pvz., Infekcijos
  • Ligos: pvz., tymai, kiaulytė, meningitas

klausos praradimas ant vienos ausies: gydymas

Jei nėra rimto sutrikimo, turėtumėte palaukti kelias dienas ir stebėti, ar jūsų ausis atsigauna. Jei taip nėra ar pablogėja simptomai, rekomenduojama apsilankyti ENT gydytojui . Jei šis klausos praradimas arba klausos aparatai gali sukurti . Visų pirma, CROS prietaisai yra idealūs, kurie sustiprina paveiktos ausies garsą ir perkelia ją į sveiką ausį. Taigi vėl galite sukurti savo toninę aplinką.