Otoplastiken Erfahrungen und Wissenswertes

ausų pasai ir otoplastika šiuolaikinių klausos aparatų

Šiandieniniame pasaulyje šiuolaikinis klausos aparatas yra ne tik labai lengvas ir mažas, bet ir suteikia didžiulį pasirodymą. Šiuolaikinės technologijos leidžia optimizuoti jūsų klausą naudodami klausos aparatą. Kuo toliau išnaudosite naujų technologijų galimybes, tuo geresnis jūsų klausymo įspūdis galiausiai bus. Remiamas veiksnys, be abejo, yra jūsų klausos sumažinimo stiprybė, kita vertus, taip pat ir klausos aparato modelis. Otoplastika naudojama HDO klausos aparatai.

Kas yra ototoplastika?

Otoplastika yra ne kas kita, kaip tiesioginis jūsų ausies ir klausos aparato ryšys. Šie otoplastikai yra sujungti tiesiogiai su garso žarna arba tvirtai su korpusu.

Otoplastikai užtikrina maksimalų saugų jūsų klausos aparato sulaikymą aurinyje. Tuo atveju, jei turite aukšto lygio klausos praradimą, tai žymiai palankiai įvertins sustiprinimo efektą.

Mes apibendrinome šį vadovą jums, kuriame galite rasti visą informaciją apie ototoplastiką. Mūsų klausos aparatų ekspertai labai džiaugiasi galėdami suteikti jums nepririšimo ir nemokamai telefonu. Su mumis gausite rekomendacijas ir individualius patarimus dėl tobulos klausos aparato. Tokiu būdu ateityje galite puikiai įvaldyti visas klausos situacijas. Prašydami, galite susitarti su mūsų klausos priežiūros specialistais tiesiogiai telefonu.

jūsų individualus ausies atspaudas

Jūsų klausos praradimas yra individualus, o jūsų vidinė ausis su ausies kanalu yra toks pat neabejotinas kaip ir jūsų pirštų atspaudas. Tai reiškia, kad jūsų padėtis yra unikali, ją reikia ištirti ir įvertinti atitinkamai. Ar žinojai, kad jūsų vidinė ausies ar ausies kanalas yra toks unikalus? Todėl pirmiausia būtina padaryti tikslų jūsų ausies kanalų įspūdį, kad otoplastika surastų optimalų sulaikymą jūsų ausyse.

Siekdamas atskirai gaminti ototoplastiką jūsų būsimajai klausos aparatai, akustatas susidaro taip vadinamas įspūdžiu. Tik remiantis tai gali būti pritaikyta otoplastika, pritaikyta jūsų ausies kanalui, kuris tada tikrai puikiai tinka jūsų ausyje.

Otoplastikos kūrimas yra rankų darbo. Akustinis akustikas supažindina su silikono mase su jo ausies kanalo dalimi, kurioje turi būti naudojama ototoplastika. Silikono masė sukietėja ausyje, todėl akustatas susidaro tikslų jūsų ausies kanalo įspūdį su šiuo įspūdžiu. Vis dėlto, kai jautri oda jūsų ausyje, medžiaga nesusisiekia. Mūsų akustikai dirba taip atsargiai ir įprastai, kad procesas jiems yra visiškai nekenksmingas ir neskausmingas. Remiantis sumažinimu, tada galima prarasti visas jūsų ausies kanalo detales. Čia skaičiuojama tinkama forma, nes kitaip jūsų klausos aparatas neliks ten, kur turėtų būti. Daugeliu atvejų otoplastika gaminama specialioje laboratorijoje.

maksimalus komfortas dėvėdamas klausos aparatą

Otoplastikai gaminami iš silikono ar kitų plastikų, tokių kaip akrilas. Remiantis veiksnys yra prigimtis, viena vertus, ir, kita vertus, jūsų ausies kanalo jautrumas. Medžiagos savybės yra skirtingos, tas pats taikomas kietumo laipsniui.

otoplastika kieta ar minkšta?

Paprastai ototoplastika lieka jūsų ausies kanale kelias valandas per dieną. Norint, kad ototoplastika būtų kuo mažiau pastebima, naudojamos tiek minkštos, tiek kietos medžiagos.

Kartais atsitinka, kad jie sukelia alergiją, naudojamą otoplastikai. Tokiais atvejais otoplastai gali būti paauksuoti arba glazūruoti. Dėl to nėra tiesioginio odos kontakto su plastiku. „Thermotec“ ir „Neuacryl“ taip pat dažnai naudojami kaip alergenai -nemokami plastikai.

Svarbiausios ausų pasų savybės klausos aparatai yra:

  • Didelis atsparumas
  • Odos tolerancija
  • Fit

ototoplastikos klausos apsauga

Ar žinojai, kad otoplastika turi kitą variantą? Jie taip pat gali būti dėvimi kaip individuali klausos apsauga. Yra net specialių ausinių, kurios, viena vertus, yra klausos apsauga, ir, kita vertus, garso persiuntimui naudojamos.

Otoplastika taip pat naudojama kaip individuali klausos apsauga, nes jie siūlo geriau dėvėti komfortą nei įprasti ausų kištukai. Be to, apsauginis poveikis yra daug geresnis.

Ypač profesionalūs muzikantai, muzikantai ir kitos profesionalios grupės, kurios turi sugebėti suprasti garsus ir kalbą, dažniausiai naudokite šią individualią apsaugą klausai.

Otoplastikai neklaidina kalbos ir muzikos garso ir dažnio, o tai, deja, dažnai būna paprastomis medžiagomis.

Taip pat daugelis moderatorių per televiziją ir radiją, ausinės vertina kaip ototoplastis, taip pat saugumo pajėgas ir žurnalistus. Taigi, nepaisant aplinkos triukšmo, jums lengviau išgirsti ir suprasti kalbą. Tokio otoplastikos kaina taip pat grindžiama taikymo sritimi, o kainodara, be kita ko, priklauso nuo medžiagos.