Hörgeräte Krankenkasse - Kostenübernahme 2024

Klausos aparato pirkimas per įstatymų nustatytą sveikatos draudimą- kiek užima sveikatos draudimo bendrovė?

Jus domina klausos aparatai, tačiau užduokite klausimą, ar ir kokia ir kokia akcijų dalis gali perimti sveikatos draudimo bendrovę?

Šiame vadove gausite visą informaciją klausos aparato reguliavimo tema ir išlaidų prielaidą - tiek privačiam, tiek įstatyminiam sveikatos draudimui.

Taigi galite labai gerai sužinoti ir žinoti, kokie procesai jums ateis ir ko jums reikia norint išlaikyti dotaciją.

Priėmimo klausos aparatas Sveikatos draudimas: ką sveikatos draudimo įmonė moka už klausos aparatas?

Sutarčiai reguliuojamos įstatymų numatytų Vokietijos sveikatos draudimo bendrovių dotacijos gali būti iki 1 700,00 eurų (įskaitant ausies leidimą) už dviejų metų tiekimą. Ir jei reikia, jums tai beveik nemokama*Jei norite klausos aparato, kuris atitinka tik įstatymų numatytų sveikatos draudimo bendrovių reikalavimus.

(*Čia būtų sumokėta tik įstatymais nustatytas papildomas 10,00 eurų/klausos aparatas, jei nebus išimties)

klausos aparato reglamentas

Taigi, kad galėtumėte naudoti sveikatos draudimo dotaciją, turite pristatyti vadinamąjį klausos aparato „ausų medicininį reguliavimą“ klausos aparatų akustikui. Šį potvarkį gausite iš gydymo ausies, nosies ir gerklės gydytojo, jei jis nustato klausos praradimą. (Pirmasis) reglamentas yra būtina sąlyga, kad būtų galima prielaida, kad jūsų sveikatos draudimo bendrovės išlaidos ir būtinas patvirtinimo procesas.

Turi būti prieinamas atitinkamas klausos praradimas:

Klausos aparatai gali būti naudojami laikantis taikomo Pagalbos gairės Subsidijuoja tik teisiniai mokėtojai, jei įvykdomi šie kriterijai (žr. ):

 • 1. Tonaudiometrinis klausos praradimas (DIN ISO 8253-1) ant geresnės ausies bent 30 decibelų (db) bent viename iš bandymo dažnių nuo 500 iki 4000 Hertz (Hz)

ir

 • 2. Kalba Audiometriškai supratimo greitis geresnėje ausyje su ausinėmis (DIN ISO 8253-3) Kai naudojate Freiburg Monosyll testą esant 65 dB, ne daugiau kaip 80% yra

Svarbu: Kai tik gausite reglamentą iš gydytojo, jis galioja tik 28 dienas . (Jei reikia, gydytojo praktika tikrai mielai pateiks jums naujausią dubliavimo datą)

Todėl gavę reglamentą, turėtumėte pasikonsultuoti

Jei pasirinksite mus, „MySecondear“ perims visą apdorojimą kartu su jūsų sveikatos draudimu, kai tik atsiųsite mums reglamentą.

Dabar atlikite neprivalomus klausimus & gt;

Informacija apie klausos aparatus be asmeninio įnašo

Vokietijos rinka šiuo metu siūlo daugiau nei 1000 klausos aparatų modelių, kurie labai skiriasi funkcijos, projektavimo ir kainos atžvilgiu. Tai jiems nebūtinai turi būti brangus dalykas, jei jie perka klausos aparatą. Galite grįžti prie klausos aparatų be privačios akcijos kaip teisiškai apdraustas asmuo ir tereikia sumokėti tik teisiškai reikalaujamą papildomą 10,00 EUR už klausos aparatą. Ši lentelė turėtų iliustruoti konkrečias dotacijas „normaliam“- klausos negalią (PSO 2-3) skirtingų išlaidų nešėjų.

(Pastaba: pagaminti - pagaminti ausų pasai/ otoplastika, kad būtų suteikta 33,50 euro/ ausis (VDEK = 42,80 eurų) ir, atsižvelgiant į klausos praradimą, yra naudingi/ būtini - žinoma, mes būtume laimingi patarti jums).

„Normal“ dotacijų apžvalga- neskaidus*

Sveikatos draudimas 1. Klausos aparatas 2. Klausos aparatas

taisyti vienodą greitį **

(už klausos aparatą)

Tu 690,15 € 690,15 € 154,70 € Tu 685 € 532 € 125 € aok hessen 680 € 527 € 120 € bkk federalinė asociacija 719 € 569 € 150 € bkk verbund (pronova, schwenninger, audi & siemens bkk) 685 € 532 € 125 € bkk bahn 685 € 532 € 125 € knappschaft/ lkk 650 € 494 € 120 € ikk classic 685 € 532 € 125 € ikk verbund 685 € 532 € 125 € big 685 € 532 € 125 €

* kas 2- 3

** Remontas Flats = Sutartinis reguliavimas tarp paslaugų teikėjo (klausos aparatų akustikui) ir įstatymų numatytų sveikatos draudimo bendrovių, su kuriomis visi grynųjų sveikatos draudimo bendrovių (nemokant) remontas/ naujas gamyba yra padengta per standartinio naudojimo laiką per šešerius metus.

Atsižvelgiant į funkcijų įvairovę ir formą, galite nuspręsti, kiek norite sumokėti už savo klausos aparatus. Sveikatos draudimas ne tik padengia dalį paties klausos aparato išlaidų, bet ir moka akustiką, naudodamas šį remonto fiksuotą kainą.

Pasirinkite klausos aparatą, kuris viršija įstatymų numatytų sveikatos draudimo bendrovių paslaugų apimtį ir tokiu būdu patiria papildomas išlaidas jums, jei reikia, tik dalis patirtų remonto išlaidų. Priklausomai nuo klausos aparato, gali būti indėlis į remontą, bet, žinoma, tai daroma tik pasitarę su jumis.

Ar aš sunkiai girdžiu? O jei taip, kiek?

 • Ne arba tik nedidelis sutrikimas (garso audiograma):
  • Iki 25 dB klausos praradimas
   • → Privatus įsigijimas įmanomas, nėra subsidijos dėl teisinių išlaidų nešėjų
 • nėra girdimas pagal tai 2-3 (tonaudiograma):
  • Mažas klausos praradimas: iki 40 dB
  • Vidutinis klausos praradimas: iki 60 dB
  • Stiprus klausos praradimas = sutrikimas: iki 80 dB
   • → Subsidija pagal išlaidas
 • nėra girdimas pagal kas 4 (ribojanti kurtumas) (ton audiograma):
  • Aukštos kokybės klausos praradimas: nuo 81 dB

Tik nuo paskutinio etapo (nuo 81 dB klausos praradimo) galite tikėtis padidėjusio fiksuotos sumos pagal PSO 4, kuris labai skiriasi nuo „normalaus“- klausos sutrikimo dotacijų.

Kaip dažnai sveikatos draudimo įmonė moka klausos aparatus?

Iki šiol klausos aparatai buvo suplanuoti šešerių metų tarnavimo laiką. Dėl techninės pažangos klausos aparatai taip pat trunka žymiai ilgiau, todėl po šių šešerių metų gali prireikti tik taisyti ir neturėti tiekimo naujų modelių įstatymų nustatytų sveikatos draudimo bendrovių sąskaita. Tačiau taip pat patartina vėl pamatyti gydomąjį gydytoją, kai pasibaigė šešių metų tarnavimo laikas, siekiant išsiaiškinti didėjantį klausos praradimą ir prireikus užtikrinti atnaujintas išlaidas.

Mes geriausiai palaikysime jus užtikrinant sveikatos draudimo įmoką iki 1500,00 eurų.

Ar turite klausimų? Labai kviečiame nemokamai kreiptis į mūsų klausos aparato ekspertus ir be įsipareigojimų. Mes mielai informuotume jus apie visas jūsų galimas paslaugas. Jei perkate klausos aparatas iš mūsų, mes perimsime visą apdorojimą ir atsiskaitymą su sveikatos draudimo bendrove.

Dabar atlikite neprivalomus klausimus & gt;

Papildomas privataus sveikatos draudimo mokėjimas klausos aparatai

Medicininiai kriterijai nustatant klausos praradimą prie ausies, nosies ir gerklės gydytojo yra tokie patys kaip ir įstatymų numatytų sveikatos draudimo bendrovėms. Tačiau kai reikia kompensacijų sumų, yra reikšmingų skirtumų. Tai visiškai priklauso nuo individualiai sutartų sutarčių tarp jūsų, kaip apdraustojo asmens, ir jūsų privataus sveikatos draudimo. Paprastai galite rasti daugiau informacijos apie kompensavimo sumą savo sutartyje, draudimo bendrovės tinklalapyje arba jūsų asmeninio kliento patarėjui atitinkamo sveikatos draudimo patarėjui.

Klausos aparatų grynųjų pinigų paslauga: Kokie reikalavimai mano klausos aparatų modelis turi atitikti papildomą mokėjimą?

Kad galėtumėte įgyti tinkamą klausos aparato kokybę, jūsų klausos aparatas visada turi atitikti tam tikrus reikalavimus, įstatymų leidėjas to reikalauja. Legaliai apdraustas asmuo, kuris gali būti nemokamas, vis dar gali neatsilikti nuo modelių, kuriems taikoma mokėjimas.

Tokios sveikatos draudimo širdys turi būti tiek moderniai įrengtos, tiek skaitmeninės. Minimalūs reikalavimai apima visus mūsų siūlomus klausos aparatus:

 • Skaitmeninės technologijos
 • OmnIDIKECTINĖS IR NUSTATYTAS GARSO AGERPLAKTAS (HDO įrenginiams = klausos aparatai turi būti dėvimi už ausies)
 • Daugiakanalis (mažiausiai šeši kanalai)
 • Adaptyvus atsiliepimas ir trikdžių sutrikimas
 • Bent trys rankiniu būdu pasirenkamos/ alternatyvios automatinės klausos programos
 • Stiprinimo rezultatai pagal produkto pogrupio/ klausos praradimo reikalavimus

Remiantis gairėmis, turi būti aprėpti individualūs mažiausiai šešių ar daugiau dažnių diapazonų nustatymai. Be to, turi būti prieinamos bent trys klausos programos, kad būtų galima prisitaikyti prie įvairių kasdienių situacijų. Norint sutrikdyti švilpiančius triukšmus, turi būti grįžtamojo ryšio slopinimas. Kiti fono triukšmai turėtų būti paslėpti.

Jūs pasirinkote „MySecandear“, kad atsiųstumėte mums savo reglamentą, kas nutinka tada?

Jei reikia (nereikia visoms įstatymų numatytoms sveikatos draudimo bendrovėms), mes pateikiame jūsų klausos aparato tiekimą įstatymų numatytam sveikatos draudimo bendrovei be jūsų intervencijos ir turime iš ten užtikrintą dotaciją (pavyzdys: Visos sveikatos draudimo bendrovės, priklausančios VDEK, priklauso VDEK - Žr. Grantų lentelę).

Gausite iš mūsų naujų klausos aparatų, išbandykite juos nemokamai ir, jei jus patenkinsite, gausite dokumentus (pašto ar el. Pašto adresus), kurie taip pat yra būtini norint paprašyti sveikatos draudimo subsidijos, kurią jūs turėsite Tada užsiregistruokite su mumis. Gavę reikiamus dokumentus, mes prašome, kad sveikatos draudimo subsidija ir klausos aparatas būtų laikomi baigtais jums ir mums.

Per ateinančius šešerius metus mes esame jūsų stiprus partneris, kuris ir toliau palaiko jus klausos aparato priežiūra,

 • Priežiūra/ remontas
 • Loss
 • Su klausos pablogėjimu

Mes vis dar esame už jus!

Dabar atlikite neprivalomus klausimus & gt;

mes palaikome jus!

Jei ieškote klausos aparato, kuris turėtų puikiai derėti su jūsų situacijomis kasdieniame gyvenime, mes palaikome jus 100 %. Galite visiškai pasikliauti mūsų paslaugomis.

Jei turite klausimų dėl atsiskaitymo, išmokėjimo/ asmeninio įnašo, kainos ar klausos aparatų apskritai, galite bet kada susisiekti su mumis. Mes ne tik informuojame jus apie bendrą klausos aparato priežiūros procedūrą, bet ir pateiksime jums visą išsamią pagrindinę informaciją apie visas paslaugas, susijusias su jūsų klausos aparate. Todėl neturėtumėte dvejoti, bet idealiu atveju susisiekti su vienu iš mūsų klausos aparatų ekspertų. Mes palaikome jus ieškodami tinkamo klausos aparato jums ir jūsų klausos praradimui ir prireikus.

Kartu mes pasirenkame jums geriausius. Mes taip pat garantuojame, kad kainos yra vis pigesnės, palyginti su kitais teikėjais.

Mūsų informacija yra neutrali, nepririšanti ir nemokama. Su mumis jūsų pusėje netrukus galite geriau išgirsti. Mes laukiame jūsų!

Dabar atlikite neprivalomus klausimus & gt;