Knochenleitungshörgeräte: Brille, Stirnband oder Implantat? Ein Überblick über Bauformen, Einsatzgebiete und Funktionsweisen

Jei negalima pritaikyti įprasto klausos aparato, kuris yra nešamas už ar į ausį, gali būti naudojamas, prieiga prie klausymo gali būti atidaryta per kaulų laidumo klausos prietaisą. Šiame straipsnyje galima rasti kaulų laidumo įtaisai, tinkami garso transmisijai, kuriai veikia be vidinės ausies, kurios ten yra ir kaip vaikai gali būti įmanomi be implanto.

Galima rasti.

Kaulų laidumo klausos aparatai: taikymo sritys

Viena vertus, kaulų laidumo klausos aparatai yra naudojami, jei anatomiškai nustatyta klausos aparato pritvirtinimas už ausies ar į ausį dėl ausies taurės deformacijos ar trūkumo negali būti įmanomas. Kita vertus, klausos praradimas yra , pavyzdžiui, dėl osscle grandinės ar ostosklerozės deformacijos ar trūkumo, taip pat vieno dydžio tirpimo. Tokio klausos pažeidimo atveju įtakos turi išorinės ar vidurinės ausys, o tai blokuoja garsą nukreipiant į vidinės ausies jutimines ląsteles. Dėl to reikalingas sprendimas, kuris stimuliuoja klausos nervą kitaip, būtent per kaulų liniją.

Kaulų laidumo klausos aparatai: funkcionalumas

Oro vamzdžių klausos aparatai skleidžia garsą per jūsų mikrofoną, apdoroja jį ir išleiskite jį per orą ausies kanale, naudodami klausytoją. Kita vertus, kaulų laidumo klausos aparatai naudoja žmogaus kaulo natūralų sugebėjimą nukreipti garsą, kad suprastų garso perdavimą vibracija . Ant mastoido yra artimas kontaktas arba paspaudus prietaisą - „Bulge“ kaulas už ausies - jis įmanoma, nes jis leidžia virpesius perkelti į vidinę ausį.

Procesas yra tikslesnis taip: garsas įrašomas per mikrofoną, paverčiamas elektriniais signalais ir persiunčiamas į garso procesorių. Pastarasis apdoroja signalus, atsižvelgiant į jo nustatymus. Vietoj klausytojo rezultatas dabar perkeliamas į keitiklį, kuris sukelia atnaujintą transformaciją. Produktas: virpesiai.

Vibracijos perkeliamos į kaulą, kuris garsas naudoja vidinę ausį. Taigi išvengiama vidurinės ausies, o kaulų vamzdyno klausos aparatų tinkamumas garso laidumui deryboms ir prietaisų įvardijimas yra pateisinamas. Vidinėje ausyje signalai perduodami smegenims, kurie galiausiai, iššifravus signalus, vyksta klausa.

Kaulų laidumo klausos aparatas: statybos formos

Kaip ir visų tipų klausos aparatai, taip pat yra įvairių kaulų laidumo klausos aparatų, kurių kiekvienas turi pranašumų ir trūkumų, dizainas. Kuris variantas jums tinka asmeniškai, galima įvertinti tik remiantis individualiais pojūčiais ir poreikiais, tačiau jūs gausite turimo dėvėjimo apžvalgą.

Kaulų laidumo klausos aparatas: akiniai

Kaulų laidumo klausos aparato akiniai yra gana patogi vartotojui draugiška kaulų laidumo klausos aparato forma. Dažniausiai klausos sistemos pritvirtinimas prie akinių skliaustų per spustelėkite sistemas vyksta. Atitinkamai, tik šiek tiek pakeitus akinius, nešiojimą galima greitai ir lengvai paleisti. Arba yra klausos akiniai, kuriuose klausos aparatas yra tvirtai pritvirtintas akinių modelyje. Akinius reikia tik naudoti. Ypač svarbu čia reikalingas slėgis, su kuriuo akinių laikikliai turi gulėti ant kaukolės, kad būtų užtikrintas garso perdavimas. Tai yra subtilus, nesudėtingai išspręstas ir atskaityta klausos palaikymo forma, tačiau atsiranda trūkumas, nes šis variantas turi prasmę tik tuo pačiu metu vykstančiam prastam regėjimui. Žmonėms, kurie tam tikrose situacijose priklauso tik nuo regos pagalbos, tvirtas klausos stiklas yra mažiau.

Kaulų laidumo klausos aparatas: laisvų rankų įranga

Kaulų laidumo klausos aparatai taip pat yra laisvų rankų įrangos pavidalu. Naudojant šią konstrukciją, klausos sistema yra įdiegta į ausinių lyginimą, o tai reiškia, kad ji automatiškai guli ant galvos. Čia, kaip ir klausos stiklo metu, sakoma: uždėkite ir klausykite jo! Dėl reguliavimo klausos aparatą galima atskirai koreguoti ant galvos. Galimybė greitai ir žemyn taip pat padidina patogumą vartotojui . Tačiau vienas trūkumas rodo, kad per ausines paprastai sunku dėvėti per ausines.

Kaulų laidumo klausos aparatas: prilipti

Kaulų laidumo klausos aparatas prilimpa yra pritvirtintas tiesiai ant odos už ausies, kuri, palyginti su aukščiau minėtais dizainais, yra aiškiai veikiami kaukolei. Garso procesorius yra pritvirtintas prie klijų adapterio, kuris įgalina vibracijos pagrįstą klausą. Ši kaulų laidumo klausos aparatų konstrukcija yra ypač tinkama vaikams ar kūdikiams, nes tam nereikia operacijos, nešiojant reikia mažai priežiūros ir jas galima išbandyti. Be to, kaukolės kaulo deformacijos rizika augimo metu yra žymiai mažesnė.

rizika.

Kaulų laidumo klausos aparatas: galvos apdangalas

priekiniai raiščiai taip pat yra ypač vaikams, Kadangi jie laikomi švelniais, nestovi vaikiškų žaidimų keliu ir tokiu būdu įrodo, kad yra praktiškas kasdienis kompanionas. Tačiau reikia pažymėti, kad slėgio slėgis gali sukelti slėgį ir galvos skausmą, todėl galvos apdangalas gali būti nešiojamas tik tam tikrą laiką arba turėtų būti reguliariai keičiamas padėtyje.

Kaulų laidumo klausos aparatas: implantas (Baha)

Sudėtingiausias atranka tarp kaulų laidumo klausos aparatų yra „iš dalies implantuotas“ klausos aparatas, taip pat baha (= kaulų įtvirtintas klausos aparatas )
. Reikalingos intervencijos metu titano varžtas yra implantuojamas tiesiai į kaukolės kaulus, prie kurių ateityje bus pritvirtintas klausos procesorius. Garso bangos sugeria procesorius ir paverčiamos virpesiais, perduodamomis į titano varžtą. Naudojant kaulų liniją, vyksta virpesių perdavimas per varžtą į vidinę ausį.

Implantas ypač tinkamas labai stipriam garso, laidžiančio klausos triukšmą, klausa, nes odos sukelta transmisija nebereikia. Rezultatas: geresnė klausos kokybė padidėjus tūriui ir taupanti energija.

Kaulų laidumo klausos aparatai: išlaidos ir subsidijos

Kaulų laidumo klausos aparatai, kurie nėra implantuojami , yra bendros legaliai apdraustų asmenų klausos aparatų subsidijos. Taigi yra vienkartinės sumos už išlaidas, kurių galima paprašyti atskirai iš atitinkamo sveikatos draudimo. Kita vertus, implantuojant , Manoma, kad visos išlaidos yra veikiančios ir implantuojant draudimo paslaugų teikėjo dalį. Ankstesnis patvirtinimas yra būtina sąlyga.