Hörgeräte Versicherung mit MySecondEar!

klausos aparato draudimas iš „MySecondear“

Nesvarbu, ar nėra priežiūros, išorinės žalos, vagystės ar praradimo - jūsų klausos aparatai yra paveikti daugelio pavojų, kurie ne visada yra savarankiški. Norėdami išvengti remonto išlaidų, galite pasiimti klausos aparato draudimą, kuris suteikia visišką nerimo laisvę kasdieniame gyvenime arba keliaujant!

Apskaičiuokite tarifus & gt;

klausos aparato draudimas ir garantija: skirtumas

Jūs tikrai susimąstysite, kodėl turėtumėte apsirengti draudimą, jei turite garantiją dėl savo klausos aparatų. Skirtumas tarp klausos aparato draudimo ir garantijos yra tas, kad pastarasis apima tik gamybos ir medžiagų trūkumus. Žala, padaryta dėl netinkamo neteisėtų asmenų gydymo ar taisymo, nepatenka į garantiją.

Priešingai, atsižvelgiant į lygį, netgi didelį aplaidumą, tyčinį trečiųjų šalių žalą ir priedai padengia žalą. Kitas skirtumas reiškia ribotą garantijos trukmę: kai kuriems gamintojams, pavyzdžiui, oticon , phonak , Starkey ir ​​po 5 metų po 2 metų po 2 metų. Pasibaigus šiam laikotarpiui, kyla grėsmė žalos atveju finansinės naštos rizika. Naudodamiesi draudimu, jūsų klausos aparatas yra padengtas per visą 6 metų tiekimo laikotarpį.

klausos aparatas: kodėl jis turi prasmę

Daugybė pavojų, dėl kurių jų vertingos klausos aparatai yra veikiami kasdien, ypač pasibaigus garantijos galiojimui, rekomenduojama. Nesvarbu, kiek atsargiai darote, mažos technologijos stebuklai gali nuolat įvykti, nors remonto išlaidos nėra nereikšmingos. Klausos aparato draudimas apima daugybę galimų žalos ir todėl suteikia jums optimalų saugumą, o tai nepadaro nenuspėjamos finansinės naštos žalos atveju.

Naudojant nuostolių apsaugą, jūsų įrenginys yra apsaugotas praradus ir vagystę, patogumas ar visiška apsauga suteikia jums papildomų pranašumų. Ypač atkreipiamas dėmesys į drėgmės pažeidimų aprėptį, pavyzdžiui, dėl prakaito. Jums taip pat nereikia dėvėti savęs dėl savo aplaidumo ar trečiųjų šalių.

Apskaičiuokite tarifus & gt;

klausos aparatas: kam jis turi prasmę

Iš esmės klausos aparato draudimas yra prasmingas visiems, norintiems pasiruošti žalą, nes namų ūkio draudimas čia netaikomas. Nesvarbu, kaip kruopščiai elgiatės su savo prietaisais, jus labai sunku apsaugoti nuo vagysčių ar trečiųjų šalių žalos. Ypač su
klausos aparatais , kurių gamintojai siūlo gana trumpą garantiją arba kurie yra ypač aukštos kokybės - finansinis saugumas draudimo forma.

klausos aparato draudimas: tai turėtų būti

Priklausomai nuo apsaugos lygio, klausos aparato draudimas turėtų būti bent padengtas arba vagyste/apiplėšimu (apsauga nuo nuostolių). Tačiau patartina, jei drėgmės pažeidimai sugadina aksesuarus ar atliekant eksploatavimo klaidas, taip pat tyčinės žalos, kurią padaro trečiųjų šalių apsauga (komforto apsauga). Siekiant suapvalinti draudimo bendrovę, užtikrinant didelį aplaidumą ir naujai kompensaciją per pirmuosius trejus metus, siūloma visiška nerimo laisvė (visiška apsauga).

Be jūsų klausos aparato draudimo apimties, draudimo rėmėjo reaktyvumas yra ypač svarbus. Žalos atveju, be klausos aparatų , turėtų būti siūloma neatidėliotina paslauga. , taip pat otoplastikenas pratęstas. Apskritai, paslaugų, sąlygų ir kainų skaidrumas yra rimto draudimo ženklas.

klausos aparato draudimas: kaina

Klausos aparato draudimo išlaidos atsiranda dėl naujos jūsų klausos aparatų kainos ir norimos termino.

Apsauga dėl nuostolių prasideda nuo prietaiso kainos iki 1000 eurų - 21,95 euro (kasmet), daugiau nei 3 metus 105 eurai, 95 eurai (17,66 euro per metus) 6 metus. Galite sužinoti visas kitas kainas.

Apskaičiuokite tarifus & gt;

Kadangi komforto apsauga apima didesnį žalą, kainos prasideda nuo 25,95 EUR per metus arba nuo 73,95 iki 3 metų (24,65 euro per metus) arba nuo 124,95 iki 6 metų (20,83 euro per metus). Brangiesni klausos aparatai rasite kainas šioje apžvalgoje.

Apskaičiuokite tarifus & gt;

Išsamiausia nerimo laisvė suteikia visišką apsaugą. Čia jūs esate mažiausios kategorijos kaina - 33,45 euro per metus arba nuo 94,95 iki 3 metų (31,65 euro per metus) arba nuo 161,95 iki 6 metų (26,99 euro per metus). Tolesnėje apžvalgoje rasite papildomų kainų orientacijų.

Apskaičiuokite tarifus & gt;