Der beste Hörgeräte Service - Nur bei MySecondEar

Visas nerūpestingas „Carefree“ paketas: klausos aparatas „MySecondear“

Jūsų pasitenkinimas yra didžiausias mūsų pagyrimas ir pagrindinis mūsų darbo tikslas! Todėl mūsų paslaugų pažadai jums ar jūsų klausos aparatai apima keletą nemokamų pasiūlymų. Šiame straipsnyje gausite apžvalgą, kuriomis paslaugomis galite pasikliauti „MySecandear“.

30 dienų grąžinimo teisės

Nepaisant geriausių patarimų dėl tinkamo klausos aparato, jis parodo tik dėvint ir išbandant, ar pasirinkimas iš tikrųjų buvo tinkamas. Jei pastebėsite, kad jūsų naujasis klausos aparatas neatitinka visų jūsų poreikių, per 30 dienų galite jį atsiųsti mums nemokamai. Žinoma, jūs grąžinate pinigus. Jei pirkote sąskaitą ir išsiuntėte klausos aparatą per 14 dienų, jūsų sąskaita nebus apmokestinta. Taip pat įmanoma mainų į naują klausos aparatą, gabenimo išlaidos yra „MySecandear“. Jiems nėra jokių papildomų išlaidų!

Dabar atlikite neprivalomus klausimus & gt;

garantuojamas gerai apdraustas

Garantija jūsų klausos aparatai paprastai apima 2 metų laikotarpį, klausytojams yra vienerių metų garantija. Išimtys atspindi „Oticon“, „Starkey“ ir „Phonak“ įrenginius - čia galite mėgautis 5 metų garantija įrenginyje ir baterijai. Taip pat yra galimybė pratęsti garantijos laikotarpį, kurio kaina yra 90 € už ausį 2 metus.

Kaip gerai jūs taip pat išlaikote savo klausos aparatą, trečiųjų šalių atsiradimas ar nuostoliai gali įvykti netikėtai ir sukelti netikėtą finansinį stresą. Turėdami draudimą per „MySecandear“, galite pasirinkti 3 tarifus, kad būtų maksimalus lankstumas. Stipriausi tarifai apima vagystes, žalos, įskaitant drėgmę (įskaitant prakaitą), tyčinį žalą ir padidėjusį savęs praradimą. Norėdami mėgautis visiška nerimo laisve, Be įprastos garantijos, turėtumėte apsvarstyti galimybę apsvarstyti draudimą. Daugiau informacijos apie draudimą galite rasti Čia .

remonto paslauga

Kai atsiranda garantijos byla, „MySecandear“ nemokamai perima jūsų klausos aparatą. Norėdami išsaugoti savo klausą, padarykite jums prieinamą pakaitinį prietaisą remonto laikotarpiui. Tai jums atsiųs „Post“. Šiam tikslui naudojamam pakuotei yra grąžinimo slydimas, su kuriuo galite atsiųsti įrenginį, kuris bus suremontuotas mums. Po sėkmingo remonto pakeitimo įtaiso ir jūsų klausos aparato pakeitimas vyksta vienodai. Tai reiškia, kad gabenimui ir pakuotėms nėra išlaidų.

Jei žala, padaryta ne garantiniame laikotarpyje, leidžiame sau apskaičiuoti šiuos dalykus:

  • Baterijos keitimas: 49,00 eurų
  • Mažas remontas (pvz., Kompensacija už optinius defektus): 59,00 EUR
  • Didesnis remontas (pvz., Su sugedusiu procesoriumi): 149,00 EUR

paslauga svetainėje

Atokiau nuo nuotolinių paslaugų, mes visada džiaugiamės galėdami pasveikinti jus vienoje iš mūsų vietų vietoje. Mes mielai nemokamai perimtume jūsų klausos aparatų valymą ir tikrinimą. Mes taip pat vykdome skėčio, filtrų ir garso žarnų pokyčius, taip pat nemokamai apdorojant ausų gabalus. Jūs padengsite tik būtinų komponentų (pvz., Ex-Listeners) išlaidas arba jūsų pačių kaltę. Nesivaržykite pažvelgti į mus ir atsiremkite į ramią atmosferą, kol mes rūpinamės jūsų klausos aparatūra.

Dabar atlikite neprivalomus klausimus & gt;