Hörgeräte für sehr enge Gehörgänge | MySecondEar

klausos aparatai labai arti ausų ištraukų

Klausos aparatai yra svarbi pagalba žmonėms, turintiems klausos praradimą, nes jie padeda jiems geriau suvokti tonus ir kalbą. Tačiau labai siauros ausys gali būti iššūkis, nes dauguma klausos aparatų yra skirti standartizuotoms dydžiams ir formoms. Žmonėms, kuriems labai siauros ausys, klausos aparatai gali būti nepatogūs ar net skausmingi.

Galimas šios problemos sprendimas yra pritaikytų ausų gaminių, dar vadinamų otoplastais, naudojimas. Jie yra individualiai pritaikomi ir siūlo patogų ir tiksliai tiksliai. Specialistų laboratorija sukuria otoplastiką, sudarydama ausies kanalo įspūdį ir atitinkamai modeliuodamas ausis.

Žmonėms, turintiems labai siaurą uždarbį, ototoplastų gamyba yra iššūkis, nes gali būti sunku rasti patogų ir saugų tinkamumą. Tokiais atvejais svarbu, kad akustatas ir specialistų laboratorija būtų kūrybingi ir drąsūs ir galbūt naudotų alternatyvią medžiagą ar technologijas, kad pasiektų geriausią įmanomą tinkamumą.

Kitas variantas žmonėms su labai siauromis ausies kanalais yra kaulų laidumo klausos aparatų naudojimas. Šio tipo klausos aparatų perdavimas skamba vibracijomis į kaulinę galvos struktūrą ir taip išvengia ausies kanalo. Tokio prietaiso pavyzdys yra „Adhar“ klausos aparatas iš „Medel“, kuris ne į ausį deda garsiakalbį, o už ausies priklijuoja mažą membraną. Šis prietaisas gali būti geras pasirinkimas, jei įprasti klausos aparatai nėra tinkami dėl griežto uždarbio.

Bet kokiu atveju svarbu, kad žmonės, turintys didelę pajamas, apsilankytų klausos priežiūros specialiste, kuris specializuojasi adaptacijoje klausos aparatų ir gali pasiūlyti individualius sprendimus. Geras akustikas atsižvelgs į konkrečius kiekvieno atskiro kliento poreikius ir reikalavimus ir suras geriausią įmanomą klausos aparato tiekimą kartu su klientu.