Hörbrillen: Modelle, Vor- und Nachteile | MySecondEar

klausos akiniai

Kiekvienas, kuriam reikalingas žiūrėjimas, ir klausos aparatas dažnai susiduria su problema, kad abiejų paramos priemonių dėvėjimas gali sukelti spaudimo ar nepatogumų jausmą tuo pačiu metu. Klausos akiniai, be to, kad klausos aparatai yra naudojami auskarams, yra galimi akinių ir klausos aparatų nešiotojai . Tačiau klausos akiniai nėra tas pats, kas klausos stiklas, nes skirtingi derinio variantai. Modelis suteikia pranašumų ir trūkumų, kurie daro įtaką jų tinkamumui skirtingoms tikslinėms grupėms.

klausos akiniai ar akiniai su klausos sistema?

Klasikiniame klausos stikle klausos sistema yra įdiegta į akinių laikiklius. Klausos sistemos ir ausies ryšys yra permatomas per skaidrų klausos vamzdelį, kuris baigiasi otoplastika, įdėta į ausį. Taigi klausos stiklas išlieka nepastebimas, diskretiškas ir lengvai naudojamas.

Arba akiniai gali būti pateikiami su klausos sistemomis, kurios yra pritvirtintos per A spustelėkite sistemą . Atitinkamai, akinių modelį galima pasirinkti taip, kaip norima, o klausos sistemą galima konvertuoti, kad akinių keitimas būtų lankstus. Norint pritvirtinti paspaudimų sistemą, reikia atlikti tik nedidelius akinių rėmo modifikacijas.

kaulų laidumo klausos akiniai

Jei ototoplastikos įterpimas neįmanomas arba įprastų klausos aparatų tiekimas nėra pakankamas, galima pasirinkti klausos akinius su kaulų linija. Tai yra kaulų laidumo klausos aparatai , kurie veikia per firmą, gulintį ant stiklinių ant kaukolės kaulo. Naudojant kaulų liniją, vyksta garso perdavimas naudojant vibraciją, kuri sukelia klausymo įspūdį.

kam klausa akinių?

Pirmiausia tinkami klausos akiniai yra tinkami žmonėms, kuriems reikia ir klausos, ir regos pagalbos. Ypač tada, kai nešiojate akinius visą dieną, nes klausymo linija garantuojama tik kartu. Spustelėkite klausos sistemos, kai dažnai keičiami akiniai, pavyzdžiui, į saulės akinius.

klausos akinių trūkumai

Mažiau tinkami klausos akiniai tik atsitiktiniams regos pagalbos nešėjams, nes klausos našumas visada yra susijęs su akinių naudojimu. Remontas taip pat yra problemiškas. Tam dažnai reikia išsiųsti klausos stiklą, o tai reiškia, kad dėvėtojas remonto laikotarpiu nėra prieinamas dėvėtojui.

klausos aparatai ir akiniai dėvi

Ar įmanoma nešioti klausos aparatą ir akinius kartu priklauso nuo ausų formos ir dydžio, klausos aparato ir individualių reikalavimų. Nepatogus slėgio jausmas už ausies gali atsirasti arba tiesiog suvokti, kad už ausies yra ir akiniai, ir klausos aparatas. Šios problemos galima išvengti per ausies klausos aparatus. Tačiau jei jums labiau patinka galinės ausinės prietaisai, turėtumėte naudoti modernius, palyginti siaurus modelius, kurie mažiau trikdo. Kaip alternatyva, klausos akiniai yra geras tiekimo būdas, kad būtų išvengta minėtos problemos. Tačiau kombinuotų sistemų trūkumai neturėtų būti nepastebėti.

klausos akiniai kainuoja

Klausos akinių kainą sudaro du aspektai: klausos aparatų kaina ir surinkimo kaina. Surinkimo metu reikia manyti