Hörberatung & Hörgeräte Beratung | MySecondEar

Jei įtariate klausos sumažinimą ar jau tikrai reikia klausos aparato, bet kokiu atveju turėtumėte naudoti profesionalius klausos patarimus . Tačiau įvairių dizainų, funkcijų ir dizainų masė įvairioje klausos aparato rinkoje gali skųstis atrankos procesu. Nes kyla ne tik dėl techniškai ir optiškai norimų savybių, bet ir kainų ir sveikatos draudimo dotacijos .

Nepaisant to, ar net dėl ​​savo sudėtingumo - atrankos procesas yra didžiausias svarbus, nes tinkamas klausos aparatas gali turėti didžiulę įtaką jūsų socialiniam ir profesiniam dalyvavimui, taip pat jūsų gyvenimo kokybei . Tačiau dažnai yra sudėtingiau, nei tikimasi nustatyti savo poreikius. Profesionalūs klausymo patarimai lydi jus nuo pat pradžių per poreikių analizės, atrankos, bandymų nešiojimo ir adaptacijos procesą, kad būtų pasiūlyta struktūra ir apžvalga tolimojo klausos aparatų pasaulyje. Taigi jūs galite bet kuriuo metu žinoti specialistų rankose , kad galite palaikyti pakeliui į naują klausos kokybę.

Dabar susisiekite su

Klausos aparatas yra toks pat individualus kaip jūs pats!

Jūsų klausos poreikiai yra tokie pat individualūs kaip pirštų atspaudai. Asmeniniai veiksniai, tokie kaip socialinė integracija, techninis teiginys, optinės nuostatos ir klausos sutrikimo laipsnis, vaidina lemiamą vaidmenį atrankos procese. Todėl būtina individualumas klausos patarimuose pasirinkti klausos aparatą! Tik tada, kai jūsų asmeniniai reikalavimai ir norai yra atsakingi, klausos aparatai gali atlikti savo darbą optimaliai. Turėdamas profesinę kompetenciją ir jautrumą tarpasmeniniam jautrumui, jūsų klausos konsultantas svarsto visus veiksnius, kad patartų jiems tikslingai ir asmeniškai

klausos patarimai & amp; Klausos aparatų patarimai kaip klausos aparato atrankos pagrindas

Pirmajame klausymo patarime viskas sukasi apie jūsų klausos poreikius, jūsų klausos situaciją ir lūkesčius užtikrinti aukščiau aprašytą individualumą. Šiuo tikslu įrašoma jūsų klausymo aplinka : ar dažnai būna garsioje aplinkoje? Ar jūs daug sportuojate? Kaip suprojektuota jūsų profesionali ir socialinė integracija? Asmeniniai lūkesčiai Taip pat klausiama: Kuriose srityse klausos aparatas yra ypač svarbus? Ar planuojate su juo klausytis muzikos? Remiantis informacija, sukurtas jūsų individualus klausos profilis , kuris yra tolesnių klausos patarimų pagrindas.

Taip pat vietoje, klausymo ir kalbos testai atliekami kaip klausos analizės dalis ir įtraukiami į patarimą, kad būtų ir jūsų klausos poreikiams pritaikytas tiekimas. Kaip papildomas aspektas, jūsų ausų anatomija sudaro kriterijų, kurį reikia pastebėti atrankos procese. Jei sukurtas platus jūsų klausos profilis, jūsų klausymo konsultantas rekomenduoja jums jūsų reikalavimams, poreikiams ir kainoms. Galų gale, žinoma, jūs esate pasirinktas kūnas, kuris nusprendžia, kurį įrenginį norite išbandyti bandymo fazėje.

Dabar susisiekite su

Kaip pamatyti gerą klausymo patarimą?

Vien tik klausos patarimai negarantuoja jūsų tinkamų klausos aparatų pasirinkimo. Priklauso klausos konsultanto techninės ir tarpasmeninės savybės. Šioms savybėms būdinga gera klausymo konsultantas:

 • Išsami profesinė kompetencija
 • Tarpasmeninė empatija
 • Sąžiningumas ir skaidrumas dėl kainos ir modelio idėjų

  Be to, egzaminams ir diskusijoms turėtų būti pakankamai laiko, kad galų gale būtų atsakinga už būtiną individualumą ir sugebėti pateikti tinkamus pasiūlymus dėl jų klausos aparato atrankos.

  klausos patarimai - kas tada?

  Išgirdęs patarimus, bandomasis vežėjas ir galutinis jūsų naujų klausos aparatų pasirinkimas. Svarbu kiek įmanoma nešioti klausos aparatas, kad būtų galima pamažu įrašyti norimą klausos sėkmę. Jei kyla problemų, klausimų ar panašių klausimų, nedvejodami pasitarkite su savo klausos aparato akustiku. Aptariami ne tik akustiniai rūpesčiai, bet ir kosmetiniai norai ar nešiojimo sistemos patobulinimai.

  Dabar susisiekite su

  patarimai ne tik klausant

  Jūsų klausos konsultantas taip pat yra kompetentingas su jumis ne tik tiek, kiek yra klausos aparatų. Kitomis temomis apie klausymą, aksesuarus jūsų klausos aparatai, spengimas ausyse, klausos apsauga ir klausymo klausymasis yra kasdieniame gyvenime, galite patekti į save vienodai profesionaliai.

  klausos patarimai „MySecandear“

  Be puikios profesinės kompetencijos, profesionalumo ir tarpasmeninio jautrumo, nemokami klausos patarimai „MySecandear“ pirmiausia įtikina per jų lankstumą ir skaidrumą . Jūsų pranašumai prasideda nuo mūsų prieš konsultaciją: Per mūsų „YouTube“ kanalą galite išsamiai sužinoti apie visas klausymo ir specifinių klausos aparatų, savo savybių ir kainų temas. Norėdami patys patarti, jūs galite pasirinkti naudotis klausymo konsultacijomis telefonu, kad sutaupytumėte keliones ir laiką ir būtumėte visiškai , nepriklausomai nuo vietos. Arba bet kada laukiame jūsų į vieną iš mūsų specialistų parduotuvių.

  Vis dėlto didžiausias įprastos klausos akustikos skirtumas yra visiškas skaidrumas. „MySecandear“ suteikia jums galimybę palyginti kainos ir funkcijos , kad rastumėte geriausią klausos sprendimą jums asmeniškai. Skaidrumas prasideda ne prieš pat pirkimo pradžią, o nuo jūsų kelio pradžios kartu su mumis. Remiantis tuo, kai kurie klausos aparatai gali būti tiesiogiai atmetami dėl jūsų apibrėžtos kainų sistemos ir galite protingai naudoti savo laiką iš tikrųjų aptariamam!

  Dabar susisiekite su

  Užsisakykite klausos patarimus iš „MySecandear“

  Paskyrimas į profesionalias, konsultacijas telefonu „MyScondear“ galite lengvai Knyga čia internete. Po konsultacijų telefonu (030 3193965) arba el. Paštu ( hello@mysecondear.de ), paskyrimai taip pat gali būti vykdomi vietoje.