Gehör: Wie funktioniert das Gehör und was tun bei schlechtem Gehör?

Heard - kaip veikia klausa?

klausa yra lemiama vienai iš svarbiausių žmonių jausmo - klausos. Be to, tai yra pusiausvyros jausmo esmė. Norėdami išgirsti, garsas, perduodamas per orą, yra nukreiptas į ausį iš ausies puodelių. Garsas eina per išorinę ausies kanalą per vidurinę ausį iki vidinės ausies. Vidinėje ausyje garsas paverčiamas elektrinio nervo impulsais. Klausos centras perduoda šią naujai gautą informaciją į smegenų klausos centrą. Galų gale klausos apdorojimas vyksta smegenyse, iš kurių atsiranda klausymo įspūdis.

Struktūra priklauso - kaip pastatytas klausa?

Išklausymas yra pagamintas iš išorinių, vidutinių ir vidinių ausų. Ausų kanalą galima padalyti į vidinį ir išorinį ausies kanalą. Tai, kas matoma iš išorės, yra išorinė ausis. Jei žiūrite į vidų, išorinį ausies kanalą galima pamatyti. Kita vertus, vidinis ausies kanalas yra vidinės ausies dalis. Daugiau informacijos apie ausies anatomiją galite rasti čia
.

Blogas klausa - ką daryti blogai klausant?

Sveika ausis gali net suvokti geriausius rajono niuansus. Klausa išskiria svarbius nuo nesvarbių garso signalų ir taip įgalina kalbos suvokimą net tada, kai yra aplinkos triukšmas. Tai dar labiau apribota, jei klausa blogėja.

streso, smūgiams , didėjantis amžius , bet taip pat per didelis triukšmo užterštumas . Jei jaučiate, kad jūsų klausa pablogėjo, tikrai turėtumėte tai patikrinti ir, jei reikia, pradėti gydymą klausos aparatais.

Demencija priklauso - ką demencija susijusi su klausa?

Nors santykiai dar nebuvo visiškai išaiškinti, nustato, kad neapdorotas Klausos praradimas padidina demencijos riziką . Jei klausos silpnumas yra didelis, netgi manoma, kad rizika yra apstulbusi. Atitinkamai, su pirmuoju pablogėjusio klausos ženklai <ženklai gydymą galima pradėti kuo greičiau. Taip jūs aktyviai užkirstate kelią nepageidaujamoms pasekmėms.

dirbtinė klausa - „Cochlea“ implantas

dirbtinis klausymas